Spędź z Kontrą swoje wakacje!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkowo urozmaiconą wakacyjną ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania tanecznego czy przynależności do Szkoły Tańca Kontra.

Te wakacje możecie spędzić właśnie z nami!

Czekają na Was warsztaty taneczno-edukacyjne z motywem integracji dla początkujących, intensywne warsztaty techniczne wznoszące na wyższy tanecznie poziom oraz zajęcia regularne. Obowiązują limity miejsc.

Intensywne Warsztaty Techniczne Turn Up Your Skills 04-08.07
Poziom Średniozaawansowany, godz. 10:00-13:00 / Zaawansowany, godz. 16:30-19:30

Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska
 
Intensywne Warsztaty Techniczne Turn Up Your Skills – Podkręć swoje umiejętności, czyli tydzień wakacji z prowadzącą Grupy Turniejowe Dorotą Kowalczyk. Warsztaty mają wznieść kursantów na technicznie wyższy poziom.   

Podczas warsztatów uczestnik pozna tajniki tańca klasycznego, jazzowego i modern. Ponadto będziemy pracować nad rozciągnięciem i wzmocnieniem ciała oraz trickami.

Wakacyjne Warsztaty Turn Up Your Skills 11-15.07
godz. 9:00-15:30

 
Wakacyjne Warsztaty Turn Up Your Skills – Podkręć swoje umiejętności, to oferta skierowana do osób, które chcą mega atrakcyjnie spędzić wakacyjny czas poprzez zabawę, integrację i taniec. 

Gwarantujemy gry i zabawy integracyjne oraz zajęcia taneczne. Doświadczona kadra instruktorska dostarczy uczestnikom wielu wrażeń, którymi uczestnicy z pewnością podzielą się z najbliższymi. 

Właśnie tym jest nasza początkująca oferta – połączeniem przyjemnego z pożytecznym, czyli zabawy i edukacji. Poziom zajęć dostosowany jest do uczestników Wakacyjnych Warsztatów!

Regularne Zajęcia Wakacyjne
lipiec

Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska
 
Regularne Zajęcia Wakacyjne to odpowiedź na Waszą chęć tańcowania co tydzień. W ofercie przygotowaliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży od 3 do 16 roku życia na dwóch poziomach tanecznych – początkującym i średniozaawansowanym.   

Na dorosłych czeka rozpalające zmysły i parkiet latino, które jest dobrą rozgrzewką przed szalonymi letnimi wieczorami przy gorącej muzyce.

Spędź z nami swoje wakacje!