Spędź z Kontrą swoje wakacje!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkowo urozmaiconą ofertę wakacyjną dostosowaną do Waszych potrzeb niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania tanecznego czy przynależności do Szkoły Tańca Kontra.

To lato możecie spędzić właśnie z nami!

Czekają na Was Półkolonie Taneczno-Integracyjne, Warsztaty Taneczne i całkowita nowość – Półkolonie “Szkoła Przetrwania”. Obowiązują limity miejsc.

Warsztaty Turn Up Your Skills 09-13.08
Poziom średniozaawansowany w godz. 9:30-14:00
Poziom zaawansowany w godz. 15:00-19:30

Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska
Warsztaty Taneczne Turn Up Your Skills – Podkręć swoje umiejętności, czyli wakacje z najbardziej utytułowaną Szkołą Tańca w województwie. Nasi Tancerze wiedzą jak ważny jest rozwój, dlatego są mistrzami. 

W tym roku zdecydowaliśmy się, aby podnieść Wasze umiejętności jeszcze bardziej i przygotowaliśmy dwa poziomy zaawansowania warsztatów – zaawansowane i średniozaawansowane!

Gośćmi specjalnymi będą niesamowici tancerze i choreografowie Jakub Chocholski i Jakub Mędzrzycki oraz wielokrotna mistrzyni z Ukrainy w gimnastyce artystycznej Anastasiia Lutai.

Półkolonie Turn Up Your Skills
05-09.07 dzieci w wieku 6-9 lat, w godz. 9:00-15:30
12-16.07 dzieci od 10 lat, w godz. 9:00-15:30

Półkolonie Turn Up Your Skills – Podkręć swoje umiejętności, to oferta skierowana do osób początkujących tanecznie, które chcą mega atrakcyjnie spędzić czas wakacyjnego odpoczynku od szkoły.

Gwarantujemy gry i zabawy integracyjne oraz zajęcia taneczne. Doświadczona kadra instruktorska dostarczy uczestnikom wielu wrażeń, którymi z pewnością podzielą się z najbliższymi. 

Właśnie tym są nasze początkujące półkolonie -połączeniem przyjemnego z pożytecznym, czyli zabawy i edukacji.  

Półkolonie “Szkoła Przetrwania”
28.06-02.07 dzieci od 10 lat, w godz. 9:00-16:00

Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska
“Szkoła Przetrwania” to całkowita nowość, której jeszcze w Kontrze nie było! To odpowiedź na pragnienie każdego z nas – zapomnieć o otaczającej sytuacji. Zależy nam, by każdy uczestnik tych Półkolonii doświadczył prawdziwego survivalu.

Zero tańca, maksimum wakacji to motto, które będzie nam towarzyszyć podczas tych pięciu dni. Z niezwykłą starannością dobraliśmy atrakcje, by spójnie stworzyły prawdziwą Szkołę Przetrwania, od parku linowego, przez opatrzenie rannego podczas gry terenowej, do strzelania z replik broni. 

Oferta dla osób, które są spragnione przygód oraz nie boją się ubrudzić. Nie łatwo będzie przetrwać, ale na pewno warto! 

Tak atrakcyjne ceny jeszcze przez

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Finalna cena ofert wakacyjnych wynosi:
Półkolonie Turn Up Your Skills – 590 złotych
Półkolonie “Szkoła Przetrwania” – 690 złotych
Warsztaty Turn Up Your Skills – 560 złotych

Liczba miejsc ograniczona!

Tak atrakcyjne ceny jeszcze przez

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)