Ewelina Pietraszek

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 11 lat, gdy w piątej klasie dołączyła do Kontry II. Sceniczne życie poznała od podszewki, co roku stając na podium w turniejach tańca oraz biorąc udział w pokazach, musicalach i koncertach. Powrót na salę umożliwił jej dalszy rozwój: zdobyty dyplom Instruktora Tańca wykorzystuje prowadząc Kontrowe grupy początkujące jak i najmłodszą grupę turniejową 5-7 latków.
Cierpliwość, empatia, rzetelność i stoicki spokój to cechy Eweliny. Pomimo ponad 11 letniego doświadczenia tanecznego nadal pamięta swoje początki, dzięki czemu to wymarzony trener dla swoich grup, które dopiero poznają świat sceny i turniejów.
Prowadzi Tancerzy z grup Kontra Baby, Kontra Mini, Kontra 4. Nie pozostając obojętnym na najmłodszych, którzy chcą tańczyć ale jeszcze boją się samodzielnych zajęć grupowych została Panią Eweliną grupy Rodzic z dzieckiem.
Z racji tego, że zawsze jej mało i lubi wprowadzać zmiany w swój grafik postanowiła poszerzyć zakres swoich zajęć o stretching dla dorosłych i akrobatykę początkującą dla dzieci. Można ją również spotkać w każdy wtorek w Przedszkolu Samorządowym nr 14, gdzie prowadzi zajęcia taneczne  dla tamtejszych przedszkolaków.
Prywatnie wieczna studentka, która cały czas poszerza swoje kompetencje. Aktualnie oprócz opiekowania się grupami Kontra studiuje fizjoterapię. Zdobyła też dyplom masażysty i chętnie udziela swych pomocnych dłoni naszym Tancerzom i ich rodzicom.

Natalia Grabarska

Entuzjastka i pasjonatka latynoskich klimatów rodem z Kuby czy Los Angeles. Prowadzi zajęcia latino solo oraz salsę i bachatę dla par, rozpalając razem ze swoimi kursantami parkiet do czerwoności. Laureatka wielu turniejów tanecznych.
Natalia to prawdziwy wulkan kobiecej energii, zakochana w latynoskich stylach tańca. Swoje pierwsze kroki stawiała w tańcu towarzyskim, który tańczyła przez ponad 10 lat. Jest wielokrotną złotą medalistką w kategorii latino solo na ogólnopolskich turniejach tańca. Oprócz zajęć latino dla dorosłych prowadzi dziecięcą grupę Kontra 5-7 lat początkujące i zaraża najmłodszych pasją do tańca. 
Przyświęca jej jeden cel – rozkochać mieszkańców Białej i okolic w stylach, których naucza.
Szkoła Tańca Kontra Natalia Grabarska Biała Podlaska

Dorota Kowalczyk

Założycielka Szkoły Tańca Kontra, którą prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Dyrektor artystyczna, autorka wszystkich bialskich choreografii, jakie powstały do 2019 roku, a było ich około 200. Grupy początkujące oddała już młodszym trenerom całkowicie skupiając się na grupach turniejowych.
Tancerka bydgoskich teatrów tańca, adeptka baletu przy Operze Nova w Bydgoszczy, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat. Nigdy nie startowała turniejowo, skupiając się na spektaklach tanecznych opartych na tańcu współczesnym i balecie. Dyplomowany Instruktor Tańca Współczesnego od 2007 roku, nieustannie szkoli się pod okiem polskich i zagranicznych instruktorów tańca jazzowego, contemporary i klasycznego, takich jak Hope Maimane, Julia Speisser, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Ksena Audrey, Luciano Di Natale, Roberta Fontana, Lucas McFerlane, Jan Ravnik, Adrianna Patłaszyńska, Witold Jurewicz, Wojciech Warszawski i inni.
Szerokie wykształcenie pedagogiczne (magister filologii polskiej, oligofrenopedagog) oraz systematyczne dokształcanie się w zakresie anatomii i fizjologii pozwala jej kompleksowo spojrzeć na tancerza. Wymagająca, szczera, autentyczna, pozwala poszerzać swoim podopiecznym nie tylko horyzonty taneczne, ale również realizować ich pasje i marzenia.
Prowadzi grupy turniejowe: Kontra 1, Kontra 2 oraz zajęcia doszkalające z techniki tańca, baletu, stretchingu i Master Classy. Jest odpowiedzialna za tworzenie małych form scenicznych.