Spędź z Kontrą swoje ferie!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkowo urozmaiconą ofertę ferii zimowych dostosowaną do Waszych potrzeb niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania tanecznego czy przynależności do Szkoły Tańca Kontra.

Te ferie możecie spędzić właśnie z nami!

Czekają na Was warsztaty taneczno-edukacyjne z motywem integracji dla początkujących oraz warsztaty taneczno-akrobatyczne poziom open z gośćmi specjalnymi. Obowiązują limity miejsc.

Warsztaty Turn Up Your Skills 14-18.02
Poziom Open w godz. 16:30-19:45 / 20:30

Szkoła Tańca Kontra Biała Podlaska
 
Warsztaty Taneczne Turn Up Your Skills – Podkręć swoje umiejętności, czyli ferie z najbardziej utytułowaną Szkołą Tańca w województwie. Nasi Tancerze wiedzą jak ważny jest rozwój, dlatego osiągają tak wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. 

Gośćmi specjalnymi będą niesamowici tancerze i choreografowie Basia Królicka oraz Patryk Rożniecki, a za rozwój akrobatyczny odpowiadać będzie Kamil Bitner.

Warsztaty Turn Up Your Skills 14-18.02
Poziom Początkujący w godz. 9:00-15:30

 
Półkolonie Turn Up Your Skills – Podkręć swoje umiejętności, to oferta skierowana do osób początkujących tanecznie, które chcą mega atrakcyjnie spędzić czas ferii poprzez zabawę, integrację i taniec.

Gwarantujemy gry i zabawy integracyjne oraz zajęcia taneczne. Doświadczona kadra instruktorska dostarczy uczestnikom wielu wrażeń, którymi uczestnicy z pewnością podzielą się z najbliższymi. 

Właśnie tym są nasze początkujące półkolonie -połączeniem przyjemnego z pożytecznym, czyli zabawy i edukacji.  

Przycisk przeniesie na Messengera! 🙂