Ewelina Pietraszek

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 11 lat, gdy w piątej klasie dołączyła do Kontry II. Sceniczne życie poznała od podszewki, co roku stając na podium turniejów tanecznych oraz biorąc udział w pokazach, musicalach, koncertach. Miała nas opuścić na całe 5 lat studiów w Lublinie, ale nie wytrzymała, na 4 roku jednocześnie studiowała behawiorystykę zwierząt i tańczyła w dwóch najstarszych formacjach Kontry, wielokrotnie schylając głowę po medal. Powrót na salę umożliwił jej dalszy rozwój: zdobyty dyplom Instruktora Tańca wykorzystuje prowadząc Kontrowe początkujące grupy dziecięce.
Cierpliwość, empatia, rzetelność i stoicki spokój to cechy Eweliny. Pomimo ponad 10 letniego doświadczenia tanecznego nadal pamięta swoje początki, dzięki czemu to wymarzony trener dla grup dziecięcych. Dlatego szkraby z Kontry Baby, Kontry Mini, Kontry 6, Kontry 7 i Kontry 8 uwielbiają ją i z zapałem uczą się nowych kroków.

Dominik Moroz

Związany z Kontrą od 2017 roku, wraz z najstarszą turniejową grupą wielokrotnie stawał na podium ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów, zarówno w kategorii formacji, mini formacji, duetów i solo. W samym 2019 roku zdobył 31 tytułów. Szczególnie upodobał sobie jazz liryczny, ale startuje także w modernie i Broadwayu.
Zdobywca Kryształowej Kuli w programie lokalnym „Dance With Me – Zatańcz ze mną”, tancerz koncertu „Stop Hejt”. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na warsztatach u ogólnopolskich i zagranicznych instruktorów oraz na zajęciach z techniki i lekcjach indywidualnych
Zawsze uśmiechnięty student Wychowania Fizycznego, dyplomowany Instruktor Tańca już drugi sezon rozkochuje w tej pięknej sztuce międzyrzeckie dzieciaki. Z sukcesami przeprowadził je też przez pierwsze turnieje. Jego podopieczni zawsze mogą liczyć na mocne wsparcie, uśmiech, słowa zachęty, ale też na porządny wycisk na sali.
Dominik prowadzi w Międzyrzecu Kontrę 3, Kontrę 4 i Kontrę 5.

Dorota Kowalczyk

Założycielka Szkoły Tańca Kontra, którą prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Dyrektor artystyczna, autorka wszystkich bialskich choreografii, jakie powstały do 2019 roku, a było ich około 200. W tym sezonie oddała początkujące grupy dziecięce młodszym trenerom.
Tancerka bydgoskich teatrów tańca, adeptka baletu przy Operze Nova w Bydgoszczy, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat. Nigdy nie startowała turniejowo, skupiając się na spektaklach tanecznych opartych na tańcu współczesnym i balecie. Dyplomowany Instruktor Tańca Współczesnego od 2007 roku, nieustannie szkoli się pod okiem polskich i zagranicznych instruktorów tańca jazzowego, contemporary i klasycznego, takich jak Hope Maimane, Julia Speisser, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Ksena Audrey, Luciano Di Natale, Roberta Fontana, Lucas McFerlane, Jan Ravnik, Adrianna Patłaszyńska, Witold Jurewicz, Wojciech Warszawski i inni.

Szerokie wykształcenie pedagogiczne (magister filologii polskiej, oligofrenopedagog) oraz systematyczne dokształcanie się w zakresie anatomii i fizjologii pozwala jej kompleksowo spojrzeć na tancerza. Wymagająca, szczera, autentyczna, pozwala poszerzać swoim podopiecznym nie tylko horyzonty taneczne, ale również realizować ich pasje i marzenia.
Dorota prowadzi grupy turniejowe: Kontra 1, Kontra 2, Kontrakcja i najstarszą formację – Kontrę Plus. Jest odpowiedzialna za tworzenie małych form scenicznych oraz za zajęcia z techniki tańca.

Media

Chcesz poznać nas bliżej? Zobaczyć, co u nas słychać, nad czym pracujemy i co naprawdę potrafimy? Zerknij na nasze Social Media! We wszystkich plakatach i spotach wykorzystujemy wyłącznie zdjęcia i nagrania naszych tancerzy! Tak, na tej stronie również ich widzisz.

Facebook

Instagram

Youtube

TikTok